Když se nám v roce 2005 narodila naše prvorozená dcerka Karolínka, neexistovalo na internetu ještě moc možností a e-shopů s dětským oblečením. Vybírat oblečení online přitom bylo pro mě jako čerstvou maminku tak pohodlné a praktické! K oblečení jsem měla vždycky kladný vztah. Zajímala jsem se o módní trendy, materiály i praktické vychytávky ve střizích. A s příchodem miminka na svět se mé módní obzory začaly rozšiřovat i do dětského světa.

Od kojeneckého secondhandu až k voňavé novotě

Když tehdy můj muž sledoval, jaké zapálení ve mě dřímá, zrodil se v nás společný nápad: spustit e-shop se značkovým kojeneckým oblečením z druhé ruky. Pečlivě jsme vybírali to nejlepší, co se v tehdejší době dalo v secondhandu pro kojence a batolátka sehnat. A tento top výběr jsme zprostředkovávali dalším maminkám.

Asi po roce jsme už spouštěli vůbec první specializovaný eshop na kojenecké oblečení u nás. Tentokrát jsme už nabízeli zboží nové, vonící novotou asi tak, jako voní každé malé miminko. Opět jsme trvali na nekompromisní kvalitě toho, co maminkám nabízíme. Pro miminka přece chceme všichni to nejlepší.

Já jsem se tehdy starala o výběr zboží, publikování novinek na e-shop a zákaznický servis. Můj muž měl na starosti fotografie i to, aby se o nás svět dozvěděl. A jeho maminka nám pomáhala se skladem a expedicí zboží.

Prostor, kde si maminky poradí

Miminka a malé děti byly a jsou náš celý svět. A proto jsme vedle e-shopu spustili také oblíbený diskuzní server maminky.eu.

Od kojeneckého zboží jsme nabídku postupně rozšířili i na ložní soupravičky, přebalovací podložky, termoobaly, autosedačky, cestovní postýlky a další. Najdete u nás prostě vše, co miminka od prvních měsíců a let svého života potřebují, aby se jim příjemně vyrůstalo.

V kvalitě jsme odmítli dělat kompromisy. Jde přece o děti. A proto jsme založili vlastní značku kojeneckého oblečení. New baby je pro nás jako naše děťátko. Dnes pod touto značkou navrhujeme vlastní kolekce oblečení a produktů pro děti. Řadu z nich si sami vyrábíme. Kvalitní a bezpečné hračky značky Bayo a PlayTo se spolu s New baby také narodily v naší rodinné dílně.

Miminko nepočká

Během let náš jednopokojíčkový sklad trochu povyrostl. Díky skladu na 2400 m2 a 30 zaměstnancům jsme dnes schopni vyřídit až 90 % vašich objednávek do 24 hodin. Víme totiž, že miminka potřebují péči hned. To nepočká.

Víme, co znamená být pracovití, zodpovědní a jak důležité je vytrvávat, když nechcete dělat kompromisy v kvalitě zboží ani servisu zákazníkům. Spokojené děti, spokojení rodiče a často i prarodiče jsou motor, který nás žene dál k hledání vlastní cesty, kvalitních a inovativních řešení.

 

 

 

Mgr. Renata Ciencialová