3 631 Kč (5 187 Kč)
K dodání do 5 dnů Doručíme 23.7.

Popis produktu

Fortis je autosedačka pro děti od 40 cm do 150 cm výšky, která poskytuje pohodlí od prvních okamžiků dítěte. Autosedačka Fortis splňuje homologační normy i-Size, což zaručuje jízdu s nejvyššími bezpečnostními standardy. Autosedačka je vybavena stabilizační nohou a lze ji do auta instalovat pomocí úchytů ISOFIX. Autosedačka je vybavena integrovaným tlačítkem, které je zodpovědné za nastavení sklonu i otáčení autosedačky o 360 stupňů, takže můžete své dítě na cestu rychle a pohodlně zajistit. Autosedačka Fortis je přizpůsobena potřebám dětí od prvních měsíců života a doprovází je až do doby, kdy již autosedačku nepotřebují. Pohodlí a snadné cestování je zajištěno díky ergonomicky navržené vložce. Čalounění sedačky je vyrobeno z polyesterové tkaniny, která je měkká na dotek. Vícestupňové nastavení opěrky hlavy až do 26 cm poskytuje maximální pohodlí během cestování a sada redukčních vložek pomůže správně usadit dítě do sedačky. Autosedačka Fortis má také čtyřstupňové nastavení sklonu v poloze po i proti směru jízdy, což vám umožní přizpůsobit autosedačku individuálním preferencím a potřebám vašeho dítěte při cestování. Jako bonus jsou zde boční větrací otvory, které pomáhají zajistit dostatečnou cirkulaci vzduchu v blízkosti pokožky vašeho dítěte.

Vlastnosti:
- Určeno pro děti s výškou 40-150 cm
- Splňuje přísnou normu ECE R129 i-Size
- Sedačka se otáčí o 360°
- Instalace proti směru jízdy (do výšky 105 cm - ISOFIX a stabilizační noha) nebo po směru jízdy (od výšky 76 do 105 cm - ISOFIX + stabilizační noha, od výšky 100 do 150 cm - ISOFIX + bezpečnostní pásy)
- 4stupňové nastavení opěradla
- Přesné nastavení opěrky hlavy až do 26 cm
- Odnímatelná vložka pro batolata
- Pětibodový bezpečnostní pás s pohodlným nastavením délky
- Odolná konstrukce z vysoce kvalitních materiálů
- Moderní design kombinující estetiku s funkčností
- Na dotek příjemné čalounění z polyesterové tkaniny

Specifikace:
ISOFIX: Ano
Otočný: Ano
Stabilizační noha: Ano
I-Size: Ano
Hmotnost: 13,5 kg
Norma: ECE R129/02
Rozměry:
Šířka: 42 cm
Hloubka: 51 cm
Výška: 83 cm
Vnitřní rozměry: 30 x 28 cm (sedák); opěradlo s opěrkou hlavy 46 - 72 cm
Nastavení: 4stupňové nastavení sklonu opěradla pro jízdu vpřed a stejné pro jízdu vzad Přesné nastavení opěrky hlavy až do výšky 26 cm, sedadlo otočné o 360 stupňů
Pásy: Pětibodové bezpečnostní pásy
Redukční vložka: Ano

Kód56234
Barva
Červená
Vhodné pro
Pro holky
Motiv
Bez motivu
Značka
CARETERO
Polohovatelnost
Polohovatelné
Kolekce
CARETERO I- SIZE 40 - 150cm
Uchycení
S isofixem

Dostupné i v těchto barevných variantách

Další produkty z kolekce CARETERO I- SIZE 40 - 150cm